Blaguss 49 miestny

Vás
dopraví
ďalej.

Naše služby

Blaguss, rodinný podnik tretej generácie, je osvedčeným odborníkom v oblasti osobnej dopravy a cestovného ruchu na Slovensku, v Rakúsku a Maďarsku. Naše služby siahajú od dobre známeho prenájmu zájazdových autobusov, jednodňových a viacdňových balíkov pre školy, organizovaných jednodňových výletov a exkurzií pre skupiny a kluby, rôznych transferov a kyvadlovej dopravy, realizácie vnútroštátnych a medzinárodných pravidelných liniek, prepravy osôb so špeciálnymi potrebami, logistických riešení pre veľké podujatia až po rôzne doplnkové služby, ako sú cateringové služby alebo preprava v luxusných autobusoch.

Luxusné autobusy

Naše autobusy PRESIDENT spĺňajú najvyššie štandardy komfortu, vybavenia a dizajnu. Klubové stoly, špeciálne vybavenie, ako sú palubné kuchynky alebo extra priestor na nohy, presvedčia cestujúcich. Cestovanie v biznis triede.

Logistické riešenia pre veľké podujatia

Ako spoľahlivý a skúsený logistický partner pre vaše významné podujatie zabezpečujeme premyslenú koncepciu a spoľahlivé presuny.

Či už ide o kyvadlovú dopravu na veľtrhy, kongresy, autobusovú dopravu na podujatia, načasovanú dopravu do výrobných závodov, letiskové transfery pre zahraničných obchodných partnerov alebo obchodných zákazníkov, náš autobusový park BLAGUSS je vám k dispozícii!

Vďaka nášmu veľkému vozovému parku, kompetentným zamestnancom a dlhoročným skúsenostiam má spoločnosť BLAGUSS dokonalé logistické riešenie pre akékoľvek podujatie, nech je akokoľvek veľké!

Dispečing

Na veľkých podujatiach a kongresoch môže rýchlo vzniknúť chaos. Aby každý sedel v správnom autobuse včas, vyžaduje si to prehľad a dômyselné plánovanie. Aj pre konferencie či stretnutia s rôznymi cieľmi a intenzívnym časovým rozvrhom je potrebný profesionálny dispečing (logistické plánovanie).

Určíme požiadavky na autobus, naplánujeme časy a trasy ciest, postaráme sa o nástupné miesta a včasné vyzdvihnutie vašich klientov, aby prišli do požadovaného cieľa včas. Súčasťou je samozrejme aj logistická podpora na mieste, aby vaši hostia prišli k vám oddýchnutí a v dobrej nálade.

Dispečing BLAGUSS je ešte omnoho viac:

  • Zadelenie autobusov: Tím BLAGUSS odvedie každého z vašich hostí k správnemu autobusu.
  • Menovité zoznamy: zostavuje a starostlivo kontroluje BLAGUSS.
  • Odbavenie: Tím BLAGUSS sleduje časy odchodov, aby zabezpečil dodržanie vášho časového plánu.

Ak chcete, môžete svojich hostí privítať na palube uvítacím nápojom alebo môžete využiť naše cateringové služby!

Kontakt

Sme radi, že sme vám k dispozícii 24/7.